Produkty
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

Obchodní podmínky

Základní údaje:

prodávající 

Black Lotus, s. r. o.
Zengrova 550/101
Ostrava-Vítkovice
703 00

IČ: 28636287
Spisová značka: c 35996

kontaktní údaje

Tel. : 776 677 157
E-mail : info@blacklotus.cz


Objednání zboží:
Zákazník vybere zboží, řádně vyplní objednávkový formulář a objednávku odešle. Odeslaná objednávka zboží je návrhem na uzavření kupní smlouvy. Objednávka dále slouží k rezervaci zboží. Ceny zboží jsou platné v momentě uskutečnění objednávky. U zboží, které má být zákazníkovi zasláno poštou, zásilkovou službou nebo předáno osobně, se k vlastnímu uzavření kupní smlouvy vyžaduje závazné potvrzení objednávky prodejcem. Okamžikem potvrzení je uzavřena kupní smlouva. Faktura bude poslána na požádání.
Provozovatel si vyhrazuje právo na opravu ceny zboží před odesláním zboží, zjistí-li, že bylo zboží nabízeno za chybnou cenu. V takovém případě musí zákazníka o správné ceně informovat a ten musí s úpravou ceny souhlasit. V opačném případě nedojde k uzavření kupní smlouvy a objednávka bude provozovatelem stornována.Sortimentu kusových karet:

Všechny námi nabízené karty jsou anglicky, pokud není uvedeno jinak (např. NON ENG). Jednotlivé karty v hodnotě minimálně 25,- Kč a více jsou neohrané (mint/near mint), pokud není uvedeno jinak (např. SP nebo HP). Jednotlivé karty v hodnotě menší než 25,- Kč jsou v přiměřeném stavu, nejméně však hrané (SP-). Vyhrazujeme si právo posílat maximálně 4 kusy od jedné karty.Dodací lhůta:
Objednané zboží bude odesláno nejpozději následující pracovní den od potvrzení objednávky prodejcem. V případě platby převodem do dvou dnů od připsání částky na účet prodejce.Osobní odběr zboží:
Zboží je zákazníkovi v provozovně dodavatele rezervováno po dobu 3 pracovních dnů od výzvy k odběru zboží. V případě osobního odběru zboží v provozovně prodejce se kupní smlouva považuje za uzavřenou až zaplacením celé kupní ceny a převzetím zboží zákazníkem.Způsob platby:
Nakupující má možnost volit mezi platbou bankovním převodem, platbou dobírkou, v případě osobního odběru platbou v hotovosti na místě. Při volbě platby převodem může být zboží odesláno až po připsání požadované částky na náš účet.

 

V případě způsobu platby bankovním převodem je nakupující povinen uhradit částku za objednané zboží do 7 dnů od zaslání potvrzení od prodávajícího. Pokud tak neučiní, může prodávající odstoupit od uzavřené kupní smlouvy.Závěrečná ustanovení :
Tyto obchodní podmínky a další otázky se řídí aktuálním zněním zákonu č. 89/2012 Sb.

 

Ochrana osobních údajů

Provozovatel tohoto internetového obchodu se zavazuje, že Vaše osobní údaje neposkytne jakékoli třetí straně. Potřebné osobní údaje budou předány pouze dopravci (jméno, adresa, popř. telefon). Vaše data budou dle zákona zabezpečena a použita pouze při komunikaci mezi prodávajícím a kupujícím.