Produkty
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

Obnovená otevírací doba (24.04.2020)

Vážení zákazníci, přestože u nás zatím stále nemůžeme pořádat turnaje a pravidelné hraní, s radostí vám oznamujeme, že prodejna Black Lotus se od pondělí 27.4.2020 opět otevírá. Rušíme tak dočasně omezenou provozní dobu a otevřeno bude opět od pondělí do pátku od 9-12 a 13-18 hodin. O obnovení organizovaného hraní a pravidelného programu vás budeme informovat co nejdříve podle vývoje současné situace.

 

Prodejní prostory vám budou otevřeny a můžete si u nás opět vybírat z vystaveného zboží, nebo si přijít pro radu s výběrem deskové hry. Z důvodu stále narůstajícího počtu karet a potřeby přesnější kontroly jsme byli nuceni přesunou všechny kusové karty do skladových prostor. Již tak nebude možné vybírat kusové karty přímo na prodejně. Budete si je moci pouze objednat skrze e-shop a vyzvednout až vám přijde potvrzení objednávky. Věříme, že nám toto opatření pomůže eliminovat chyby, které vznikaly při udržování skladových zásob.

 

Byť ještě nemůžeme zcela obnovit provoz deskového klubu Korunka a Destiček, členové si budou moci od pondělí znovu vypůjčovat deskové hry v klasickém režimu. O možnostech pravidelného hraní budeme průběžně informovat.

 

Děkujeme za vaši přízeň a budeme se na vás těšit v Black Lotusu.