Produkty
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

Čtvrteční Warhammer 40k Kill team (12.02.2020)

 Vážení příznivci Black Lotusu, Warhammeru a wargameři všeho druhu,


Protože nás velice těší váš zájem a pravidelné účasti na čtvrtcích s Warhammerem 40k, rozhodli jsme se vám poskytnout, počínaje nadcházejícím čtvrtkem (13.2.2020), další pravidelnou příležitost k provětrání vašich modelů, a to Čtvrtky s Kill teamem. Ty se budou konat v týdnech, kdy není vyhlášeno WH40k.


Kill team je skirmishová hra ze světa warhammeru 40k, která vás nestaví do pozice generála početné armády, namísto toho se stanete velitelem elitního týmu pečlivě vybraných specialistů. Ve srovnání s klasickým WH40k jsou hry kill teamu o něco svižnější a rozhodně méně náročné, co se množství modelů týče.


Stejně jako u čtvrtků s warhammerem 40k se bude jednat o volné hraní zápasů v přátelském duchu a rádi tedy uvidíme kohokoliv, od ostřílených expertů až po zvědavé začátečníky. Terény, stoly, kostky, metry a další potřeby pro vás budeme mít na místě připraveny, vám stačí přinést si své modely, máte-li tu možnost. Pokud nemáte, netřeba zoufat. Na místě bude několik týmů navíc, které vám po domluvě s majitelem, budeme moci na zkoušku zapůjčit.


Začátek akce bude jako vždy v 17:30, přičemž na první sešlosti začneme krátkým shrnutím a osvětlením pravidel Kill teamu.


Pokud vás táhnou spíše skirmishe ze světa Age of Sigmar, tedy Warcry, nebráníme se v případě zájmu udělat prostor v rámci těchto sešlostí prostor i pro něj, případně další hry ze světů warhammeru.


Těšíme se na vás 13.2. od 17:30!
 

Novinky
Multi Switch
07.07.2020

Max Potion
07.07.2020