Produkty
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

BlackLotus.cz » Společenské hry » NOVINKY

ZÓNA: Tajemství Černobylu

Cena:
1 519,00 Kč
ks  
Dostupnost:
Obvykle ihned
(1 ks na skladě)
Popis

 

Zona je dobrodružná hra, ve které musí hráči pro výhru dojít k sarkofágu černobylské nukleární elektrárny dříve než ostatní. Sarkofág se otevře pouze pokud již hráč získal dvě Tajemství z podzemních prostor známých jako Tajné lokace. Všichni musí spěchat, protože hra má časový limit - jakmile zasáhne finální emise, vše je ztraceno.


Každý hráč si vezme dvě Akce (pohyb, průzkum, boj atd.) a každý přečte kartičku událostí, která obsahuje krátké dobrodružství. Na konci tahu si první hráč vytáhne kartičku událostí a vyřeší to, co přinese.


Hra klade důraz na aspekt přežití, proto simuluje charakter Zony včetně nebezpečí a isolovanosti od zdrojů a zásob. Hráči musí často opravovat své náčiní a nakupovat nové, stejně jako si hlídat svůj zdravotní stav.


Každý hráč na sebe vezme roli jednoho z deseti Scavengerů ve hře. Každý má jinou speciální dovednost (pozornost, výdrž, intelekt apod.), která ovlivňuje jak dobře si poradí s nebezpečím, pastmi, bojem s mutanty nebo spíráním artefaktů. Zároveň má každý několik základních dovedností a sadu vybavení do začátku. Každý má také unikátní příběh, který objasňuje proč který z nich v zóně je. Díky tomu je každá hra unikátní a pro hráče jedinečná.


 


 


Odkazy:

Zatrolené hry

Boardgamegeek

Parametry

Lokalizace:
Česká
Minimální počet hráčů:
1
Maximální počet hráčů:
4
Minimální věk:
18
Minimální doba hraní:
120
Náročnost:
složitá
Základní hra:
ANO
Rozšíření:
NE
Stav:
Originálně zabaleno

Alternativní produkty
Kyvadlo
cena: 1 259,00 Kč

Cestou necestou (PŘEDOBJEDNÁVKA)
Panství hrůzy: Děsivé výpravy
Marco Polo II.
cena: 1 259,00 Kč