Produkty
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

BlackLotus.cz » Společenské hry » NOVINKY

Kolonie

Cena:
2 199,00 Kč
ks  
Dostupnost:
Obvykle ihned
(2 ks na skladě)
Popis

Uprostřed obývacího pokoje stojí roztrhaný gauč a kolem něj je v prachu spousta střepů a sutin. Na malém stolku pod oknem stojí skupinka po zuby ozbrojených zvířátek a pozoruje zavalitého cizince, který k nim právě přistoupil směrem od rozmlácené televize. „Já jsem křeček a jsem fakt dobrý v opravování věcí. A taky mě mají všichni rádi, přísahám.“


Kolonie je kooperativní dobrodružná hra pro 1-4 hráče, ve které se ujmete role malého hlodavce, který se snaží přežít v post-apokalyptickém světě, ze kterého záhadně zmizeli lidé, a zároveň se snaží, aby jeho kolonie prosperovala.


V každé hře musí hráči prozkoumávat nebezpečný svět, který se jim bude postupně odhalovat spolu s tím, jak budou procházet knihou příběhů. Budou se snažit shánět zásoby, plnit úkoly a bojovat se zuřivými predátory. Ale pozor, to vše s ohledem na neúprosně ubíhající čas. Čím déle necháte svoji kolonii bez ochrany, tím větší tragédie může nastat. Hra se hraje jako kampaň na pokračování, tudíž každé herní sezení bude mít konkrétní dopad na celou hru. Abyste kampaň vyhráli, musíte splnit cíle jednotlivých postav a spolu s tím zabránit, aby vaše kolonie podlehla zkáze.


 Odkazy:

Zatrolené hry

Pravidla

Boardgamegeek

Parametry

Lokalizace:
Plná česká lokalizace
Minimální počet hráčů:
1
Maximální počet hráčů:
4
Minimální věk:
14
Minimální doba hraní:
60
Náročnost:
průměrná
Základní hra:
ANO
Rozšíření:
NE
Stav:
Originálně zabaleno

Alternativní produkty
TAPESTRY
cena: 1 899,00 Kč

Catan - Hvězdoplavci
cena: 1 799,00 Kč