Caledonian Highlander Army (Ariadna Sectorial Starter Pack)

Značka: Corvus Belli
900 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
30.9.2021

Obsahuje: 2x Caledonian Volunteer (Rifle), Caledonian Volunteer (Chainrifle), Wulver grenadier (Rifle), 3rd Highlander Grey (HMG), SAS (Boarding shotgun).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Roky neustálého nepřátelství mezi různými klany ukovaly z obyvatel caledonských zemí národ přirozených válečníků. Lidé klanů vědí, dokonce i jako děti, že musí být vždy připraveni bránit svůj klan, který je jejich rodinou, svou zemi, své zdroje a svou čest. Úplně každý Caledoňan je pravým horalem. Dokonce i ti s více městským a civilizovaným vzhledem mají hluboko uvnitř zuřivá srdce horských bojovníků. Když zní dudy válečnými písněmi, žádný Caledoňan neodmítne volání. Jak je jich rodiče učili a navzdory ceně, kterou mohou zaplatit, jsou horaly a musí bojovat za klan a rodinu. Caledonská armáda je zuřivou hordou, nezastavitelnou a nekontrolovatelnou. Armáda minulých, krvavých dní, kdy bylo "všechno nebo nic" a krev tekla proudem. Armáda vytvořená z agresivních a nebezpečných vojáků zocelených svou krví a celým životem stráveným v bojích, s nepřítelem vždy na špičce jejich mečů. Vojáků, kteří budou bojovat až do konce, za svou hrdost a čest, aby zabránili zotročení cizinci a zemřeli vestoje. Caledonští horalé jsou nejhorším nepřítelem, kterému můžete na bojišti čelit.

Obsahuje: 2x Caledonian Volunteer (Rifle), 1x Caledonian Volunteer (Chainrifle), 1x Wulver grenadier (T2 Rifle), 1x 3rd Highlander Grey (AP HMG), 1x SAS (Boarding shotgun).

Modely jsou dodávany s podstavcem, neslepeny a nenabarveny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Infinity
Číslo modelu: 224
Frakce: Startery
Počet miniatur: 6
Typ balení: box

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: