Čtveráček

Značka: Rexhry
369 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
8.12.2021

Čtveráček je satirická improvizační karetní párty hra, ve které si hráči hrají na prezidenty, tiskové mluvčí a novináře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čtveráček je satirická improvizační karetní párty hra, ve které si hráči hrají na prezidenty, tiskové mluvčí a novináře.

 

Hraje se na jednotlivá kola, tzv. „funkční období“. V každém funkčním období představuje jeden hráč prezidenta, hráč po jeho levici prezidentova mluvčího a všichni ostatní hráči novináře.

 

Prezident si zvolí téma projevu a poté, co protihráči zahrají karty/výroky, které v projevu musí použít, projev přednese.

 

Novináři pak pokládají zbytečné a provokativní doplňující otázky, na které musí mluvčí hbitě reagovat, i když toho ani zdaleka nejsou hodni. Pokud jeho odpovědi novináře namíchnou, a oni mu udělí body hanby, tím lépe. Když novinář bučí, spokojen je mluvčí.

 

Na konci každého funkčního období se role vystřídají. Po uplynutí stanoveného počtu funkčních období hra končí. Hráč s nejvíce body hanby se stává nej(ne)schopnějším prezidentským mluvčím a získá novinářskou anticenu „Hlásný trouba“. A z toho by pak už konečně mohlo kápnout vyznamenání, no ne?


Odkazy:

Zatrolené hry

Pravidla

Doplňkové parametry

Kategorie: Karetní hry
Lokalizace: Plná česká lokalizace
? Minimální počet hráčů: 4
? Maximální počet hráčů: 99
Minimální doba hraní: 30
Minimální věk: 15
Náročnost: jednoduchá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: