Ztracené dědictví: Hvězdný koráb

Značka: Mindok
99 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
8.12.2022

Droboučká karetní hra Ztracené dědictví: Hvězdný koráb je nejen formátem podobná oblíbenému Milostnému dopisu.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je tomu dávno, pradávno. Na obloze se objevila nevídaná záře a z ní se vynořila obrovská létající věc cizího původu. Její přílet však skončil katastrofou - těžce poškozena v bitvě s neznámými nepřáteli se ještě vysoko na obloze v děsivé explozi rozletěla na tisíce kusů, které jako gigantický meteorický roj zapadaly do všech možných končin prakticky po celé planetě. Časem se každý jednotlivý kousek trosek cizího komplexu dostal do legend pod označením Ztracené dědictví.
O mnoho staletí později se odkudsi zjevila věštkyně, přinášející velké proroctví. Předpověděla, že bude nalezen plán, podle nějž je možné všechna Ztracená dědictví shromáždit a spojit, a ten, komu se to podaří, se stane neomezeným vládcem.


Droboučká karetní hra Ztracené dědictví: Hvězdný koráb je nejen formátem podobná oblíbenému Milostnému dopisu.

Hráč má v ruce jednu kartu, a když na něj přijde řada, dobere si druhou. Jednu ze dvou karet musí zahrát. Oproti Milostnému dopisu je však přidaná další fáze, tzv. Pátrání. Cílem hry je totiž odhalit vzácný artefakt, v tomto případě Hvězdný koráb. Ve fázi pátrání má hráč možnost zkusit vypátrat artefakt v Troskách nebo ho ukořistit jinému hráči. O blafování a dedukci není nouze, balíček je také založen především na kartách, které umožňují prohlížet karty hráčů či Trosky.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Karetní hry
? Minimální počet hráčů: 2
? Maximální počet hráčů: 4
Minimální doba hraní: 10
Minimální věk: 10
Náročnost: jednoduchá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: