Doprava a platba

Způsoby platby

1) Hotově

Platba v hotovosti je služba spojená s vyzvednutím zboží na kamenné prodejně na adrese Puchmajerova 208/1 v Ostravě. Můžete zde platit jak v hotovosti, tak platební kartou. Platba hotově není zpoplatněna žádným poplatkem.

2) Dobírkou

Platba dobírkou při převzetí zásilky je určena pro zásilky všech dopravců a je zpoplatněna částkou 69 Kč. Pokud si objednáte zboží za více než 2000 Kč, je služba dobírky zdarma.

3) Převodem

V případě platby převodem dojde nejprve k nachystání objednávky a její důkladné kontrole a teprve poté vám zašleme platební údaje pro převod částky. Zásilku odesíláme v nejbližším možném termínu po připsání platby na náš účet. Platba převodem není zpoplatněna žádným poplatkem.

4) Platba kartou 

Okamžitá platba kartou prostřednictvím platební brány, která je implementována přímo do našeho e-shopu. Nejste tedy přesměrováni jinam. Platbu kartou je samozřejmě zdarma.

Způsoby dopravy

1) Osobní odběr

Vyzvednutí objednávky na naší prodejně. Po jejím nachystání budete upozorněni e-mailem. Objednávka pro vás bude nachystaná pět dní, potom dojde ke zrušení. Za osobní odběr nejsou účtovány žádné poplatky.

2) Česká pošta na poštu

Služba Balík na poštu je zpoplatněna částkou 149 Kč. Pokud je výše vaší objednávky více než 2000 Kč, je pro vás tato služba zdarma.

3) Česká pošta do ruky

Služba Balík do ruky je zpoplatněna částkou 119 Kč. Pokud je výše vaší objednávky více než 2000 Kč, je pro vás tato služba zdarma.

4) Česká pošta - POUZE kusové karty

Tato doprava je určena pouze pro objednávky kusových karet a je zpoplatněna částkou 69 Kč. Pokud je výše vaší objednávky více než 2000 Kč, je pro vás tato služba zdarma.

5) PPL

Doprava společností PPL je zpoplatněna částkou 119 Kč. Pokud je výše vaší objednávky více než 2000 Kč, je pro vás tato služba zdarma.

6) Výdejní místo zásilkovny

Doprava na výdejní místo zásilkovny je zpoplatněna částkou 79 Kč. Pokud je výše vaší objednávky více než 2000 Kč, je pro vás tato služba zdarma.

 

Podmínky dopravy a platby do zahraničí:

Dobírkou: Na Slovensko je dobírka opět zpoplatněna částkou 69 Kč a hranice pro dobírku zdarma je nákup nad 3000 Kč. Pro zásilky do Polska není možné využívat platbu dobírkou.

Převodem: Platba převodem není na Slovensko ani do Polska nijak zpoplatněna a odesílání zásilek probíhá v nejbližším možněm termínu po připsání platby na náš účet.

Česká pošta na poštu: Tato služba není zahraničním zákazníkům k dispozici.

Česká pošta do ruky: Tato služba je pro zákazníky na Slovensku a Polsku zpoplatněna částkou 349 Kč. V případě, že objednávka na Slovensko přesáhne částku 3000 Kč, je poštovné zdarma. V případě, že objednávka do Polska přesáhne částku 5000 Kč, je poštovné zdarma. 

Česká pošta - POUZE kusové karty: Cena této služby na Slovensko je 119 Kč a v případě objednávky nad 3000 Kč je poštovné zdarma. Cena této služby do Polska je 149 Kč a v případě objednávky nad 3000 Kč je poštovné zdarma.

PPL: Tato služba není zahraničním zákazníkům k dispozici.

Výdejní místo zásilkovny: Cena této služby na Slovensko je 79 Kč a v případě objednávky nad 3000 Kč je poštovné zdarma.

 

Přehled poštovného*

Česká Republika Slovensko Polsko
Na poštu 149 Kč Není k dispozici Není k dispozici
Do ruky 119 Kč 349 Kč 349 Kč
Pouze kusové karty 69 Kč 119 Kč 149 Kč
PPL 119 Kč Není k dispozici Není k dispozici
Zásilkovna 79 Kč 79 Kč Není k dispozici

* Objednávky v rámci ČR s hodnotou nad 2000 Kč mají poštovné zdarma. Do zahraničí se hranice pro poštovné zdarma liší viz. detailní popisy jednotlivých metod.

Záznamy nebyly nalezeny...