Jungle speed SAFARI

Značka: ADC Blackfire
359 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024


Jungle Speed Safari je samostatně hratelnou pralesní variantou známé party hry Jungle speed pro dva až šest hráčů, nabízející zcela originální vtipné zpracování.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro každý příkaz má zákon džungle nějaký důvod. Požírat člověka šelmám zakazuje. Zabít ho smějí jenom tehdy, když učí mláďata zabíjení, a to ještě musí lovit mimo loviště své smečky nebo svého houfu. Hlavní důvod je ten, že po zabití nějakého člověka co nevidět přitrhnou na slonech bílí muži s puškami a stovky hnědých mužů s gongy, raketami a loučemi. Celá džungle to pak odpyká! Šelmy samy uvádějí někdy jiný důvod: Kdo požírá člověka, ten prý dostane prašivinu a vypadají mu zuby.

– Knihy džunglí; Rudyard Kipling. 


Jungle Speed Safari je samostatně hratelnou pralesní variantou známé party hry Jungle speed pro dva až šest hráčů, nabízející zcela originální vtipné zpracování.


Stejně jako v původním Jungle spees i ve verzi Jungle Speed Safari hra testuje hráčův postřeh, hbitost a reakční dobu. Oproti původní hře ale Jungle Speed Safari nabízí zcela originální herní systém.


Namísto jednoho totemu je v Jungle Speed Safari totemů rovnou pět. Totemy zde představují potravu zvířat, o která hráči soupeří. Navíc, cílem hry již není zbavit se všech svých karet, ale naopak jich co nejvíce získat.


Princip hry je přitom jednoduchý. Přijde-li do hry běžné zvíře, jeho karta okamžitě připadá hráči, jež ji odkryl. Přijde-li do hry hladové zvíře, získá jej ten z hráčů, který se jako první zmocní totemu potravy pro dané zvíře. Posledním z druhů zvěře je pak zvěř agresivní. Po příchodu agresivního zvířete do hry, musejí hráči co nejvěrohodněji toto zvíře napodobit. Trest pro posledního v této disciplíně spočívá v okamžité ztrátě jedné z jeho již získaných karet zvířat.


Svou hru můžete obohatit použitím libovolné kombinace speciálních karet. Jako první jsou na výběr karty chameleonů, nařizující hráčům rychle se dotknout předmětu v jim příslušné barvě, přičemž trest pro posledního je stejný jako u karet agresivní zvěře a tedy ztráta karty. Druhou možností jsou pak karty lovců, po jejichž tažení se aktivní hráč stává lovcem a je mu umožněno sebrat již scorovanou kartu jiným hráčem, bude-li hbitější než jeho oběť.


Jungle Speed Safari obsahuje:

  • 42 karet
  • 5 totem potravy
  • pytlík na komponenty
  • pravidla

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Deskové hry
Lokalizace: Plná česká lokalizace
? Minimální počet hráčů: 2
? Maximální počet hráčů: 6
Minimální doba hraní: 15
Minimální věk: 5
Náročnost: jednoduchá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: