8 položek celkem
My Hero Academia - Moje hrdinská Akademie 10: All For One
179 Kč

Bakugóa unesli padouši! Tentokrát byla Júei kvůli útoku padouchů ostře kritizována a navíc bylo mnoho žáků zraněných. Všichni dělali, co mohli. Co ale bude dál?

KXMY03AL8
My Hero Academia - Moje hrdinská Akademie 9: Můj hrdina
179 Kč

Během soustředění, na kterém měli pracovat na svých schopnostech, byli prváci z Júei napadeni padouchy. Co je jejich cílem? A jak zjistili, kde mají žáky hledat? Snad to dobře...

KXMY03AL7
My Hero Academia - Moje hrdinská Akademie 8: Vzestup Jaojorozu
179 Kč

Začala praktická část zkoušek – souboj ve dvojicích proti učitelům z Júei! Deku to nebude mít snadné, protože je v týmu s Todorokim. Tak jako tak se ale pokusí zkouškou projít!

KXMY03AL6
My Hero Academia - Moje hrdinská Akademie 7: Kacuki Bakugó: Počátek
179 Kč

Superhrdinou se stává ten, kdo má silné přesvědčení.Pokud však své myšlenky upřete špatným směrem, můžete snadno sejít z cesty. Je jen a pouze na vás, co se během stáže naučíte....

KXMY03AL5
My Hero Academia - Moje hrdinská Akademie 6: Potíže
179 Kč

Po festivalu napadl Iidova bratra záporák. Iida vypadá, že to ustojí, ale kdo ví... A na studenty akademie čeká praxe pod vedením profesionálních superhrdinů!

KXMY03AL4
My Hero Academia - Moje hrdinská Akademie 5: Šóto Todoroki: Počátek
239 Kč

Přicházejí poslední zápasy festivalu! Bakugó je silný nepřítel, ale Uraraka je plná odhodlání. V hrdinské akademii jsou všichni přátelé, ale zároveň i rivalové!

KXMY03AL3
My Hero Academia - Moje hrdinská Akademie 4: Chlapec, který měl všechno
239 Kč

Po vítězství v předkole má Deku v další disciplíně velké problémy. Upírají se na něho zraky všech! Ale Deku to jistě zvládne!

KXMY03AL2
6953 my hero academia moje hrdinska akademie 2 vzpoura otravneho sprta
239 Kč

Přichází další obávaná fáze studia na U.A. – bojový trénink. Nervozitě se neubrání asi nikdo, a jako by toho nebylo málo, Izuku dostává za tréninkového partnera svého úhlavního...

KXMY02VZ