Hostíme u nás deskovkový klub Korunka.

Mnozí z vás si určitě všimli, že nejsme v Lotusu sami ( nemyslím nic nadpřirozeného ...). Už nějaký rok s námi „bydlí“ Klub deskových her Korunka.

Určitě už plánujete co budete dělat v dlouhých zimních večerech a kam se schováte, když bude venku hnusně. A proto se kluci rozhodli napsat krátkou vizitku o Korunce, aby vás tak trochu nalákali.

My jsme Korunka!!!
Zveme Vás do klubu deskových her Korunka v Ostravě, klubu s již více než patnáctiletou tradicí. 

Jsme parta nadšených hráčů deskových her různého věku, která se pravidelně schází každou středu (nebo v úterý klub pro děti - Destičky) v centru Ostravy. K dispozici máme sbírku více než 1400 starších i novějších her všech typů. Karetní, eurovky, tematické, válečné, strategické, párty, abstraktní, kooperativní atd. 

První návštěva na rozkoukání je zdarma a pokud se Vám u nás zalíbí, můžete si kdykoli přijít znovu zahrát.

Ovšem největší výhody nabízíme našim stálým členům, kteří si pořídili klubovou permanentku. Ti si mohou třeba půjčovat hry domů nebo nakupovat deskovky se slevou.

 
Také pořádáme několik výjezdových víkendových akcí do Beskyd nebo Jeseníků. Tam lze hraní deskových her příjemně propojit se sportem nebo turistikou a na své si přijdou jak ostřílení hráči, tak rodiny s dětmi.
Ale již dosti slov. Přijďte si vše prohlédnout na vlastní oči. Těšíme se na Vás.
 
My jsme KORUNKA!!!
Cauly a Deli (vedoucí klubu)  
 
 
Doufám, že vás kluci navnadili, protože podzimní odpoledne a večery budou dlouhé, takže trávit je u deskovky je ideální možnost. I v době covidové bylo možné si deskovky půjčovat domů (optimální pokud se v karanténě nechcete utlouct u Člověče ...).
 
A abych vás nalákala ještě více tak na našem facebooku běží soutěž o členství v Korunce. Více informací o klubu najdete na nových webovkách Korunky.