Innistrad: Midnight Hunt – Co nového na Innistradu?

Ve světě Magicu se v nadcházejícím standardovém setu, po poněkud netradiční odbočce ve formě letního setu D&D: Adventures in the Forgotten Realms, vracíme z prostředí Dungeons & Dragons zpátky na svět, který je již každému hráči Magicu velmi dobře známý – Innistrad.

Innistrad: Midnight Hunt přináší zpět vše, na co jsme od tohoto světa zvyklí v novém kabátku. Jak ze strany worldbuildingu, tak i ze strany herních mechanik a karet samotných, které jak už je u Innistradu zvykem velice povedeně ztvárňuje flavorové koncepty.

 

Ačkoliv produktová řada setu nové sady od té předchozí příliš nezměnila, je třeba vyzdvihnout těch pár změn, se kterými wizardi přišli.


Boostery si budete opět moci pořídit ve 3 variantách a to 15ti karetní draft boostery, 12ti karetní set boostery a collector boostery. V set boosterech získáváte odlišné poměry různých druhů karet, a k tomu mohou obsahovat, mimo karty základní sady, i nové karty jinak exkluzivní pro Commander produkty.

 

Innistrad s sebou tedy také přináší nové Commander decky, tentokrát celkem dva. Modro-černý Undead Unleashed v čele s Wilheltem rotcleaverem a Bílo-zelený Covent Counters, které vede Leinore, Autumn Sovereign. Mimo nové generály obsahuje každý z balíků čtrnáct zcela nových karet.

 

Největší změnou oproti předchozí sadě si prošly Bundly. V těch najdeme tradičně dvacet foilových zemí, dvacet nefoilových zemí, spindown kostku s logem sady (a u Midnight Huntu svíticí ve tmě), promo kartu (Triskaidekaiphile), ale namísto deseti draft boosterů dostáváme nově osm kusů set boosterů, což zní jako vcelku příjemná změna.

 

Pokud vám unikl Prerelease víkend, můžete si také do vyprodání zásob zakoupit prerelease kit se šesti draft boostery a náhodným prerelease foil promem.