Předobjednávky a novinka 7 Divů světa: Architekti

Na podzim se nám toho vyrojilo hodně a dost toho ještě vyjde.

Pokud nevíte co nakupovat jako dárky, tak deskovka by mohla být správnou volbou. Vybere si tam každý… rodinné a dětské hry i hry pro náročné hráče.

 

Většinu novinek máme u nás ve formě předobjednávek. Ty jsou pro kupujícího vždy výhodné, je tam garance jak toho, že se na vás dostane tak ceny. Při snížení ceny zboží, peníze vracíme a pokud se stane, že hra je nakonec dražší než v předobjednávce, ta vy nic nedoplácíte. Takže máte tu nejlepší možnou cenu u nás.

 

 

K mnoha předobjednávkám máme speciální promo předměty a nebo je možnost hru mít s předstihem.

 

7 Divů světa – Architekti je u nás v prodeji o 14 dní dříve a ještě se speciální promo figurkou.

Tohle je jedna z novinek na kterou jsem se já osobně dost těšila. Už jsme ji testovali s naším 6ti letým synem a s malou pomocí hru zvládl a dokonce dvakrát vyhrál (a kočce už stihl vybrat barvu, takže půjde na welness k našemu malíři figurek).

Pokud hledáte nenáročnou hru, kterou vytáhnete po únavném dni v práci, tak tohle je ono. Partie vám zabere něco okolo 15 minut (pokud ovšem spoluhráč nemá diagnózu analysis/paralisis …).

Je tam interakce se spoluhráči, takže to není o tom, že si každý šmrdlá na svém písečku.

 

 

Takže kdo hledá hru, kterou naučí své okolí aniž by je umořil 120 minutama vysvětlovaní pravidel, tak Architekti mohou být správná volba.

 

Speciální promo figurky máme pouze pro prvních 6 objednávek, takže neváhejte ;)

 

Tento měsíc ještě na sklad dorazí Pandemic World of Warcraft: Wrath of the Lich King (ano, zřejmě se dá udělat cokoliv s Warcraftem :D) a nebo třeba dvojkovka Amazonie. Všechno najdete v Předobjednávkách.