Innistrad: Crimson Vow – Upíří hody aneb Olivia se vdává!

 

Minulý víkend se u nás konal již tradiční prewko turnaj ku příležitosti releasu nové sady Magicu. Set Innistrad: Crimson Vow tématicky i dějově navazuje na předchozí Midnight hunt, s tím rozdílem, že kde midnight hunt dal přednost spíše vlkodlakům, v Crimson Vow budou prim hrát upíři. Co tato sada přinese ze strany produktů, a k jakým změnám došlo od poslední edice si teď krátce představíme.

Ačkoliv sestava booster packů opět zůstává beze změny, tedy 15ti karetní draft boostery, 12ti karetní set boostery a pro sběratele určené collector boostery, přináší s sebou nová sada jednu drobnost navíc a to je návrat oblíbených Box Topperů. Pokud si tedy zakoupíte celý booster display libovolného z uvedených druhů booster packů, kromě buy a box proma v něm získáte navíc jednu náhodnou kartu ze 17 foil alternate extended art 'Dracula Series' karet, které jsou exkluzivní právě pro box toppery a collector boostery. Samotné buy a box promo (Castle Dracula) je pak také součástí Dracula Series, nicméně v boosterech není možnost si jej otevřít vůbec. Každý booster display zakoupený u nás, nebo v jiné WPN lokaci vám tedy zaručuje 2 kousky z této exkluzivní řady.

 

Posledním druhem booster packů je tradičně 6 druhů theme boosterů, tedy 35ti karetních balíčků se zaměřením na jednu z magicových 5 barev, nebo vícebarevný se zaměřením jak jinak než na právě upíry.

V sestavě produktů samozřejmě nesmí chybět ani 2 druhy commander decku, které doplní své předchůdce z Midnight huntu o 2 poslední z velkých Innistradských tribálů.

Modro-bílý Spirit Squadron v čele s legendární Millicent, Restless Revenant bude zaměřený na duchy zatímco černo-červený Vampiric Bloodline přinese jak jinak než upíry vedené hlavou rodu Maurerů – Strefanem. Oba commandery samotné naleznete v balíčcích v Etched-foil verzích a mimo tento produkt budete mít je, i 13 dalších nových karet možnost rozbalit v set a collector boosterech této sady.

V poslední řadě nesmíme opomenout Crimson Vow Bundly, které opět prošly drobnými úpravami. Crimson Vow přináší 2 druhy tohoto produktu. Klasický bundle pack obsahující 8 set boosterů, 20 základních zemí, 20 foilových základních zemí, 1 zvětšenou spindown kostku vhodnou k počítání životů a 1 promo s alternativním artem – Sigarda's Summons. Gift Edition bundle poté bude prodejný krátce po oficiálním releasu sady a najdete v něm navíc 1 collector booster pack.

Pokud potřebuješ doplnit sbírku novými kousky kusových karet, tak po prewku budou opět na našem eshopu.

A rozhodně se podívej na video o nové sadě od Arnoštka a Davida na našem youtube.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení