Innistrad: Crimson Vow – Upíří hody aneb Olivia se vdává!

 

Minulý víkend se u nás konal již tradiční prewko turnaj ku příležitosti releasu nové sady Magicu. Set Innistrad: Crimson Vow tématicky i dějově navazuje na předchozí Midnight hunt, s tím rozdílem, že kde midnight hunt dal přednost spíše vlkodlakům, v Crimson Vow budou prim hrát upíři. Co tato sada přinese ze strany produktů, a k jakým změnám došlo od poslední edice si teď krátce představíme.

Ačkoliv sestava booster packů opět zůstává beze změny, tedy 15ti karetní draft boostery, 12ti karetní set boostery a pro sběratele určené collector boostery, přináší s sebou nová sada jednu drobnost navíc a to je návrat oblíbených Box Topperů. Pokud si tedy zakoupíte celý booster display libovolného z uvedených druhů booster packů, kromě buy a box proma v něm získáte navíc jednu náhodnou kartu ze 17 foil alternate extended art 'Dracula Series' karet, které jsou exkluzivní právě pro box toppery a collector boostery. Samotné buy a box promo (Castle Dracula) je pak také součástí Dracula Series, nicméně v boosterech není možnost si jej otevřít vůbec. Každý booster display zakoupený u nás, nebo v jiné WPN lokaci vám tedy zaručuje 2 kousky z této exkluzivní řady.

 

Posledním druhem booster packů je tradičně 6 druhů theme boosterů, tedy 35ti karetních balíčků se zaměřením na jednu z magicových 5 barev, nebo vícebarevný se zaměřením jak jinak než na právě upíry.

V sestavě produktů samozřejmě nesmí chybět ani 2 druhy commander decku, které doplní své předchůdce z Midnight huntu o 2 poslední z velkých Innistradských tribálů.

Modro-bílý Spirit Squadron v čele s legendární Millicent, Restless Revenant bude zaměřený na duchy zatímco černo-červený Vampiric Bloodline přinese jak jinak než upíry vedené hlavou rodu Maurerů – Strefanem. Oba commandery samotné naleznete v balíčcích v Etched-foil verzích a mimo tento produkt budete mít je, i 13 dalších nových karet možnost rozbalit v set a collector boosterech této sady.

V poslední řadě nesmíme opomenout Crimson Vow Bundly, které opět prošly drobnými úpravami. Crimson Vow přináší 2 druhy tohoto produktu. Klasický bundle pack obsahující 8 set boosterů, 20 základních zemí, 20 foilových základních zemí, 1 zvětšenou spindown kostku vhodnou k počítání životů a 1 promo s alternativním artem – Sigarda's Summons. Gift Edition bundle poté bude prodejný krátce po oficiálním releasu sady a najdete v něm navíc 1 collector booster pack.

Pokud potřebuješ doplnit sbírku novými kousky kusových karet, tak po prewku budou opět na našem eshopu.

A rozhodně se podívej na video o nové sadě od Arnoštka a Davida na našem youtube.