Nová sada Pokémon Fusion Strike

V měsíci listopadu přijde do obchodů další pokémon sada Fusion Strike. Jak už jsme si za pár předcházejících měsíců zvykli, jsou všechny produkty určitým způsobem datově posunuté a přicházejí k nám opožděně.

U této sady dokonce došlo k posunu turnaje prerelease, na kterém se můžete úplně poprvé setkat s kartami z dané sady. Naštěstí my jsme už dopředu měli datum posunuté na 6.11. a tím pádem se pro nás nic nemění.

Pokud se chcete tohoto turnaje zúčastnit a chcete více informací, pak se podívejte na náš facebook. Vypuštění sady do světa se termínově neposunuje a je naplánované na 12.11.

Jaké karty v nové sadě budou, o tom máme pouze pár informací. Můžete se těšit na více než 264 karet. Zatím víme o těchto lepších kouscích a to Rillabomm Vmax, Cinderace Vmax, Inteleon Vmax, Boltund Vmax, Mew Vmax. Určitě pro nás budou ale připraveny další krásné kousky, na které bude radost pohledět.

Co můžete čekat od nás? Jak již bylo řečeno první ostrou ochutnávkou karet bude prerelease.

Abychom také oslavili příchod nové sady, tak jak už je zvykem, máme tady soutěž.

V druhé polovině listopadu přibydou na našem e-shopu produkty z této sady. Zatím si ale můžete projet „starší“ kousky produktů, které jsou spojené se světem pokémonů .

Určitě také pro Vás otevřeme pár booster boxů, abyste si mohli nakoupit kusové karty.