Nový e-shop

Vážení zákazníci, 

určitě jste si všimli! Procházíte naším novým e-shopem. Přišli jsme se změnou po více jak deseti letech. Vedlo nás k tomuto rozhodnutí plno věcí, ale zejména menší uživatelská příjemnost. Dalo se například objednat zboží, které jsme neměli skladem a to vyvolávalo rozpaky, jak na vaší tak i na naší straně. Těch věcí je samozřejmě daleko více a technická zastaralost šla cítit na každém kroku. 

S čím tedy v současné chvíli můžete počítat je zlepšení na naší straně. Všechno ale nejde tak rychle a najednou. Před námi je plno práce. Vždyť na našich stránkách je více jak třicet tisíc položek, pokud si odmyslíme různé varianty. Budeme dolaďovat další a další maličkosti, které vás určitě potěší jako například sledování zásilek přímo z profilu zásilky či platba kartou. Kdy to přesně zavedeme, nevíme, ale věřte nám, budeme se zatraceně snažit, abychom naplnili vaši představu dobrého obchodu a e-shopu.

Bohužel jsme při tomto převodu narazili na nepříjemné technické komplikace. Na novém e-shopu se tedy budete muset znovu registrovat, za což se omlouváme. Doufám, že vás tato maličkost neodradí a společně budeme směřovat k dalším desetiletím společně.

Přejeme krásné brouzdání

Richard Bednařík
jednatel společnosti Black Lotus, s. r. o.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení