Nový e-shop

Vážení zákazníci, 

určitě jste si všimli! Procházíte naším novým e-shopem. Přišli jsme se změnou po více jak deseti letech. Vedlo nás k tomuto rozhodnutí plno věcí, ale zejména menší uživatelská příjemnost. Dalo se například objednat zboží, které jsme neměli skladem a to vyvolávalo rozpaky, jak na vaší tak i na naší straně. Těch věcí je samozřejmě daleko více a technická zastaralost šla cítit na každém kroku. 

S čím tedy v současné chvíli můžete počítat je zlepšení na naší straně. Všechno ale nejde tak rychle a najednou. Před námi je plno práce. Vždyť na našich stránkách je více jak třicet tisíc položek, pokud si odmyslíme různé varianty. Budeme dolaďovat další a další maličkosti, které vás určitě potěší jako například sledování zásilek přímo z profilu zásilky či platba kartou. Kdy to přesně zavedeme, nevíme, ale věřte nám, budeme se zatraceně snažit, abychom naplnili vaši představu dobrého obchodu a e-shopu.

Bohužel jsme při tomto převodu narazili na nepříjemné technické komplikace. Na novém e-shopu se tedy budete muset znovu registrovat, za což se omlouváme. Doufám, že vás tato maličkost neodradí a společně budeme směřovat k dalším desetiletím společně.

Přejeme krásné brouzdání

Richard Bednařík
jednatel společnosti Black Lotus, s. r. o.