Březnové novinky v Black Lotusu

Ať už současná situace zlepší, zůstane stejná, nebo se zhorší, nejspíše budeme všichni ještě nějakou dobu sedět doma. Naštěstí to platí i pro vývojáře společenských her. Ti ovšem vůbec nelení a svůj čas využili k práci na nových deskových hrách, které nám všem pomohou ukrátit dlouhou chvíli. A protože je stále těžší si mezi novými hrami vybrat, připravili jsme si pro vás tipy na ty nejzajímavější kousky, které se u nás objevily.

  


 

Desková hra Ztracený ostrov Arnak dosáhla celosvětově obrovského úspěchu. Na svědomí ji mají čeští autoři a její vydání proběhlo komplet v české režii.

První vydání se vyprodalo okamžitě ale díky únorovému dotisku se i vy můžete vydat prozkoumat tajemství ztraceného ostrova. Objevte zapomenutá místa, získejte ukryté poklady a porazte nebezpečné strážce.

Hra je středně obtížná a doporučujeme ji hráčům, kteří už mají s deskovými hrami nějaké zkušenosti, nebo by si chtěli vyzkoušet trochu větší výzvu.

Dvojice her s názvem Liška podšitá na první pohled zaujme krásnými pohádkovými ilustracemi.

Jsou to jednoduché štychové karetní hry pro dva hráče, ve kterých probíhají jednotlivé tahy vynášením karet a braním štychů podobně jako v klasickém Mariáši, Tichu nebo Odyseji.

Ve hře Liška podšitá se oba hráči postaví proti sobě a každý se bude snažit získat co nejvíce bodů. Liška podšitá — Duet je naopak kooperativní. Oba hráči musí spolupracovat aby pomohli lišce vysbírat všechny poztrácené drahokamy a zachránili ji před nástrahami lesa.

Obě Lišky jsou rychlé a jednoduché hry, které si zamilujete a můžete si je s sebou vzít kamkoliv.

Unmatched — Souboj legend je hra, ve které se v aréně utkávají protivníci, od kterých byste to nikdy nečekal. Pravděpodobně byste to ani nikdy nechtěli vidět. Ale přesto vám od této chvíle bude vrtat hlavou, kdo vyhraje v souboji mezi Sindibádem a králem Artušem.

Taktická arénová hra, kterou mohou hrát 2 — 4 hráči. Ve dvou je to klasická duelovka, ve třech jde o mód "poslední na nohou vyhrává" a ve čtyřech hráčích pak souboj dvojic. V anglickém jazyce existují rozšíření, která pak do hry přidávají další postavy. A my se těšíme, až vyzkoušíme i další nečekané souboje.

Hru doporučujeme především těm, kteří mají rádi taktické a arénové hry. Ale také fanouškům jednotlivých postav. Konečně můžete dokázat, že právě váš oblíbený hrdina je ten nejlepší.

 

 

A pokud vás ani jedna z výše uvedených her nezaujala, nezoufejte. Mrkněte se do naší nabídky deskových her. Pilně pracujeme na tom, abychom měli skladem co nejširší výběr novinek i časem prověřených her. A věříme, že si u nás vybere opravdu každý.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení