Pokémon — Chilling Reign

Vydejte se do nehostinných ledových regionů a chytněte si mocné pokémony Ice Rider Calyrex VMAX nebo Shadow Rider Calyrex VMAX. Můžeté také narazit na Galarian formy legendárních pokémonů — Articuno, Zapdos a Moltres. Překonejte hrůzné nástrahy, mrazivé počasí a vydejte se zvítězit s pomocí nových schopností do kraje věčného mrazu s expanzí Chilling Reign. Sada přináší více než 190 nových karet, pokémony kteří byli původně objeveni v Galar regionu, nové karty Single Strike a Rapid Strike a mnoho dalšího.

 

Není žádným překvapením, že hlavním produktem sady jsou boostery a booster boxy. I tentokrát zasíláme boxy s poštovným ZDARMA a navíc se nám podařilo zajistit levněji oproti předešlým edicím. Tak neváhejte a pár si jich naberte.

 

Pokud se vám nechce otevírat boostery na slepo a doufat, že si otevřete kartu, kterou hledáte, nemusíte zoufat. Naskladnili jsme pro vás výběr kusových karet Chilling Reign, který budeme pravidelně doplňovat.

 

Elite Trainer Boxy jsou opět ve dvou provedeních a sice Shadow Rider Calyrex a Ice Rider Calyrex. První vlna se již téměř vyprodala, ale budeme se snažit pravidelně doplňovat stavy, aby se dostalo na všechny stejně, jako v případě Battle Styles.

 

 

Blistery se tentokrát opravdu povedly a mají krásné mince, ale hlavně promo karty. Ať už je váš oblíbenec Phanpy, Morpeko, Decidueye, Blaziken, Eevee nebo Snorlax, tentokrát si určitě vyberete. A nezapomeňte, že každým nákupem u nás se automaticky zapojujete do VĚRNOSTNÍHO SYSTÉMU, díky kterému můžete získat slevy na veškerý sortiment Black Lotusu.