Pokémon — Chilling Reign

Vydejte se do nehostinných ledových regionů a chytněte si mocné pokémony Ice Rider Calyrex VMAX nebo Shadow Rider Calyrex VMAX. Můžeté také narazit na Galarian formy legendárních pokémonů — Articuno, Zapdos a Moltres. Překonejte hrůzné nástrahy, mrazivé počasí a vydejte se zvítězit s pomocí nových schopností do kraje věčného mrazu s expanzí Chilling Reign. Sada přináší více než 190 nových karet, pokémony kteří byli původně objeveni v Galar regionu, nové karty Single Strike a Rapid Strike a mnoho dalšího.

 

Není žádným překvapením, že hlavním produktem sady jsou boostery a booster boxy. I tentokrát zasíláme boxy s poštovným ZDARMA a navíc se nám podařilo zajistit levněji oproti předešlým edicím. Tak neváhejte a pár si jich naberte.

 

Pokud se vám nechce otevírat boostery na slepo a doufat, že si otevřete kartu, kterou hledáte, nemusíte zoufat. Naskladnili jsme pro vás výběr kusových karet Chilling Reign, který budeme pravidelně doplňovat.

 

Elite Trainer Boxy jsou opět ve dvou provedeních a sice Shadow Rider Calyrex a Ice Rider Calyrex. První vlna se již téměř vyprodala, ale budeme se snažit pravidelně doplňovat stavy, aby se dostalo na všechny stejně, jako v případě Battle Styles.

 

 

Blistery se tentokrát opravdu povedly a mají krásné mince, ale hlavně promo karty. Ať už je váš oblíbenec Phanpy, Morpeko, Decidueye, Blaziken, Eevee nebo Snorlax, tentokrát si určitě vyberete. A nezapomeňte, že každým nákupem u nás se automaticky zapojujete do VĚRNOSTNÍHO SYSTÉMU, díky kterému můžete získat slevy na veškerý sortiment Black Lotusu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení