Top 5 deskových her z Lotusu (Richardův výběr)

I vůdce smečky se připojil a ukázal svoji TOP 5 her. Mohli bychom ho charakterizovat jako Light Euro hráče i proto ten výběr. Měl to ale o hodně těžší, protože nechtěl moc opakovat staré kliky, které byly v předchozích týdnech. I tak se dostala do TOP5 jedna hra, která dle jeho slov tam prostě musí být. Jedná se konkrétně o hru DUNA. Ta se mu tak zaryla pod kůži, že každý den si na ni musí šáhnout a očuchat.

Do svého topíku se mu také vlezly staré hry, které vždy rád vytáhne. Kdo by je neznal Doba kamenná a Ticket to Ride alias Jízdenky, prosím. Mohli bychom říct, že ve hře Tapestry je mistrem, jeho úžasné skóre z posledních 5 her ho směle může kvalifikovat do mistrovství světa v této hře. Však posuďte sami 4x první místo, jednou druhé. Posledním kouskem je méně známá hra Terramara. Je to ale spíše způsobeno tím, že hra není počeštěna.

 

vyber

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení