Adventures in the Forgotten Realms — D&D se potkává s M:TG

Nová sada Magic: The Gathering přistála na pultech a způsobuje velké pozdvižení. Přestože se oficiálné nepočítá mezi projekty označené jako Universes Beyond, zjevně obsahuje karty, které původem nejsou ze světa M:TG. A i když se zdá, že tato sada nahrazuje Core Set, podle vyjádření Wizards of the Coast tomu tak není. Těmito protikladnými informacemi se však vůbec nemusíte trápit. Důležité je, že sada přináší zajímavý gameplay. Pokud jste navíc fanoušci Dungeons & Dragons, máte jedinečnou možnost si zahrát se svými oblíbenými nestvůrami a NPC ze svého oblíbeného RPG.  A pokud máte trochu zmatek v produktech, nezoufejte. Jako vždy jsme si pro vás připravili shrnutí toho nejdůležitějšího.

 

Boostery a boosterboxy

MTGAFR_EN_Bstr_Drft_01_01

Stejně jako v posledních edicích se i zde setkáme se třemi základními druhy boosterů — Draft, Set a Collector. Klasické Draft boostery mají 15 karet, s 33% pravděpodobností v nich najdete foilovou kartu na common slotu a jejich hlavní účel zůstává stále stejný — draftování. Spojené státy se dlouhodobě setkávají s problémy u alokace těchto booster boxů, k nám tento problém u běžných edic zatím nedorazil a snad tomu tak bude i nadále. Set boostery už se zařadily do běžného sortimentu a přestože se svými 12 kartami nejsou vhodné ke draftování, lákají sběratele větší šancí na alternativní verze karet, Art karty a také některou z karet, která se nachází na "The List." Collector boostery jsou pak třešničkou na dortu, ve které najdete za hodně peněz hodně muziky. Abyste se lépe zorientovali v tom, co si v nich můžete otevřít, vám přinášíme následující breakdown:

en_jdye237dsh

Draft Booster box pak obsahuje 36 boosterů, Set Booster box 30 boosterů a Collector Booster display 12 boosterů.

 

Commander Decky

MTGAFR_EN_CmndrOtrBx_01_01

 

Sada nám přináší také čtyři nové Commander decky — Draconic Rage, Planar Portal, Dungeons of Death a Aura of Courage s titulními etched foil commandery Vrondiss, Rage of Ancients, Prosper, Tome-Bound, Sefris of the Hidden Ways a Galea, Kindler of Hope. Etched foil commandéři jsou vytištěni na odolnějším a hrubším papíře. Na jednu stranu karty více vydrží a působí mohutnějším dojmem, ale samozřejmě je tato verze nehratelná na turnaji v klasickém constructed balíčku. Každý Commander Deck obsahuje 100 karet, včetně dvou legendárních foilových karet, z čehož 17 karet je zcela nových. Dále obsahují již zmíněného etched foil commandéra, 10 dvoustranných tokenů, kartonové počítadlo životů a kartonovou krabičku na balíček.

 

Theme Boostery

en_Uwen37sfhh

Theme boostery jsou i tentokrát zaměřené na klasickou pětku barev a šestý booster se tentokrát točí kolem mechaniky Dungeonů. Ať už si chcete dopřát zajímavý zážitek se specifickým jednobarevným sealed turnajem, nebo si prostě jen otevřít karty konkrétní barvy, jsou Theme Boostery produkt právě pro vás.

 

Bundle

MTGAFR_EN_BndlSlv_01_01

Bundle přichází tentokrát, jako už několikrát v minulosti, ve dvou variantách. Tu klasickou si u nás můžete pořídit už teď, zatímco Gift Bundle by měla být k dispozici až během srpna a pouze v omezeném množství. Jako vždy obsahuje 10 boosterů, sadu 20 běžných a 20 foilových zemí, Alternate Art promo kartu a oversized počítadlo. Gift bundle pak obsahuje počítadlo v jiné barvě a navíc jeden collector booster.

DUfhwyeyf8

 

Zatímco červenou kostku/počítadlo najdete v klasickém Bundle, kvůli fialové si budete muset pořídit Gift Bundle. Treasure chest promo je pak krásný odkaz na házení kostkou v Dungeons & Dragons, ať už se vám tato mechanika líbí, nebo ne.

 

 Prerelease Pack

MTGAFR_EN_Prrls_Slv_01_02

Pokud jste nestihli Prerelease turnaj, ale chtěli byste to dohnat, nebo si zorganizovat vlastní, máme pro vás odložených pár Prerelease Packů, které si zatím nenašly majitele. Ale neváhejte dlouho, zásoby jsou omezené.

Závěrem bychom vám chtěli poděkovat za dlouhodobou přízeň. Stále se snažíme zlepšovat a vaše nákupy a ohlasy nám k tomu jenom pomáhají. Pokud vám v našem sortimentu něco chybí, nebo byste nám chtěli zaslat nějaký podnět, ozvěte se na náš e-mail info@blacklotus.cz a my se určitě ozveme zpátky. Pokud máte zájem o KUSOVÉ KARTY, Adventures in the Forgotten Realms jsou již skladem. Nezapomeňte sledovat KALENDÁŘ s turnaji, ať neprošvihnete žádnou zajímavou akci. Soutěže, novinky a akční nabídky pak najdete na našem FACEBOOKU.