Black Lotus otevírá v souladu s hygienickými pravidly

V souladu se současnou situací v ČR jsme se rozhodli pro vás obnovit pravidelné hraní deskových a karetních her v prostorách naší kamenné prodejny Black Lotus. Jedná se jak o pravidelné schůzky Klubu deskových a karetních her Korunka a Destiček, tak také hraní Pokémonů a Magic: The Gathering nebo Warhammerů. Spouštění těchto akcí bude probíhat postupně a aktuality můžete sledovat vypsané v našem kalendáři nebo na Facebooku případně Instagramu.

Návštěva a účast na takovéto akci je ovšem podmíněna striktním dodržováním pravidel, které pro společenské akce nastavilo ministerstvo zdravotnictví a krajská hygienická stanice. Všichni přítomní musí prokázat splnění jedné z následujících podmínek:

  • doložit negativní RT-PCR test starý nejvýše 7 dní, 
  • doložit negativní POC (tzv. antigenní) test starý nejvýše 72 hodin,
  • doložit prodělání laboratorně potrvzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce,
  • aplikaci alespoň první dávky očkování proti covidu-19, přičemž od této dávky musí uběhnout nejméně 22 dní. 

Navíc všichni přítomní musí mít po celou dobu nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2 (KN95 / N95).

V případě kontroly musíte být připraveni se prokázat dokladem, že podmínku splňujete. Maximální kapacita takových akcí je pak omezena na 50 účastníků.

Společenské akce v prodejně otevíráme s odkazem na opatření, která vstoupila v platnost od 24.5.2021 a pokud dojde, k jejich změně nebo rušení, budeme vás nadále informovat na všech komunikačních kanálech.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení