Black Lotus otevírá v souladu s hygienickými pravidly

V souladu se současnou situací v ČR jsme se rozhodli pro vás obnovit pravidelné hraní deskových a karetních her v prostorách naší kamenné prodejny Black Lotus. Jedná se jak o pravidelné schůzky Klubu deskových a karetních her Korunka a Destiček, tak také hraní Pokémonů a Magic: The Gathering nebo Warhammerů. Spouštění těchto akcí bude probíhat postupně a aktuality můžete sledovat vypsané v našem kalendáři nebo na Facebooku případně Instagramu.

Návštěva a účast na takovéto akci je ovšem podmíněna striktním dodržováním pravidel, které pro společenské akce nastavilo ministerstvo zdravotnictví a krajská hygienická stanice. Všichni přítomní musí prokázat splnění jedné z následujících podmínek:

  • doložit negativní RT-PCR test starý nejvýše 7 dní, 
  • doložit negativní POC (tzv. antigenní) test starý nejvýše 72 hodin,
  • doložit prodělání laboratorně potrvzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce,
  • aplikaci alespoň první dávky očkování proti covidu-19, přičemž od této dávky musí uběhnout nejméně 22 dní. 

Navíc všichni přítomní musí mít po celou dobu nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2 (KN95 / N95).

V případě kontroly musíte být připraveni se prokázat dokladem, že podmínku splňujete. Maximální kapacita takových akcí je pak omezena na 50 účastníků.

Společenské akce v prodejně otevíráme s odkazem na opatření, která vstoupila v platnost od 24.5.2021 a pokud dojde, k jejich změně nebo rušení, budeme vás nadále informovat na všech komunikačních kanálech.

Těšíme se na vaši návštěvu!