3 výhody předobjednávek v Black Lotusu

V posledních měsících jsme se rozhodli rozšířit naši nabídku předobjednávek a i nadále se vám budeme snažit přinést co nejširší výběr produktů, o které můžete projevit zájem předem. V loňském roce se rapidně zvedl zájem o předobjednávky karetních a deskových her, ale také například sběratelských předmětů. Proč se předobjednávky těší takovému zájmu? A jaké výhody získáte, pokud si u nás předobjednávku uděláte?

1. Záruka nejlepší ceny

Vaše předobjenávka nám pomůže lépe odhadnout zájem zákazníků a my víme, kolik kusů objednat na sklad. Za odměnu vám produkty v předobjednávce většinou nabízíme za zvýhodněnou cenu, tedy levnější než běžná prodejní cena. To ale není všechno. Pokud dojde ke zdražení naším dodavatelem, vy už máte cenu garantovanou a my vám ji nebudeme zvyšovat. Ale naopak, pokud dodavatel cenu sníží, my vám snížíme i cenu předobjednávky. Nemusíte se tak bát, že by pro vás byla předobjednávka nevýhodná.

2. Bonusové předměty a zvýhodněné nabídky

První edice, nová vydání nebo předobjednávky se v dnešní době často pojí s nějakým bonusovým předmětem, vylepšením nebo promo kartou. Často jde o limitovaný produkt, který je k dispozici pouze s první objednávkou, pro určitý počet zákazníků, nebo omezenou dobu. Pokud taková nabídka existuje, předobjednávkou si zajistíte, že o takový bonus nepřijdete. I my se snažíme vybírat do předobjednávek produkty, které mají nějakou výhodu, abyste si je nemuseli složitě vyhledávat a hlídat sami. U dalších her pak vytváříme výhodné předobjednávkové balíčky, díky kterým si můžete pořídit například deskovou hru se všemi rozšířeními za výhodnou cenu.

3. Jistota dodání

Pokud je o nějaký produkt velký zájem, vyprodá se občas ve stejný den, kdy dorazí na sklad. Může se také stát, že dodavatel podcení poptávku a zboží dojde méně. Na populární tituly pak musíte čekat měsíce než se dotisknou, nebo je kupovat od překupníků za mnohem vyšší ceny. Včasná předobjednávka vám zajistí, že vám zboží bude dodáno hned, jakmile dorazí od dodavatele a nikdo vás nepředběhne.

 

Předobjednávky jsou tak pro vášnivé hráče a sběratele jedním z nejlepších nástrojů, jak si pohodlně zajistit, že se k němu jeho oblíbená hračka dostane co nejdřív a za výhodných podmínek. Občas se sice stane, že se předobjednávka zdrží oproti plánovanému datu, ale i přesto zůstává nejspolehlivější zárukou pro včasné dodání. A pokud vám nějaký produkt v předobjednávkách chybí, nebo byste se chtěli informovat blíže ke stávajícím předobjednávkám, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu obchod@blacklotus.cz. Těšíme se na vaše předobjednávky.